Scribble (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: Color
lt: Spalva

en: Order
lt: Tvarka

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Clear
lt: Išvalyti

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Manage images
lt: Tvarkyti paveikslėlius

en: Manage Images
lt: Tvarkyti paveikslėlius

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Colorbox image style
lt: Colorbox paveiksliuko stilius
