Scribble (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Delete
lv: Dzēst

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: here
lv: šeit

en: Other
lv: Citi

en: Color
lv: Krāsa

en: Order
lv: Secība

en: Random
lv: Nejaušs

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Manual
lv: Manuāli

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Manage Images
lv: Pārvaldīt attēlus

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
