Scribble (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Color
ml: നിറം

en: JPEG quality
ml: JPEG നിലവാരം
