Scribble (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Upload
nl: Uploaden

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Normal
nl: Normaal

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: here
nl: hier

en: Other
nl: Andere

en: Color
nl: Kleur

en: Order
nl: Volgorde

en: Random
nl: Willekeurig

en: Clear
nl: Wissen

en: Pager position
nl: Pagineringspositie

en: Manual
nl: Handmatig

en: Fade
nl: Vervaag

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Reverse
nl: Omkeren

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Timeout
nl: Time-out

en: Pager
nl: Paginering

en: fade
nl: vervagen

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: Remove image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Slideshow settings
nl: Slideshow-instellingen

en: Manage images
nl: Afbeeldingen beheren

en: Manage Images
nl: Afbeeldingen beheren

en: Add image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Transition speed
nl: Overgangssnelheid

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Elastic
nl: Elastisch

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Colorbox image style
nl: Colorbox afbeeldingsstijl

en: Image link
nl: Afbeeldingslink
