Scribble (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Upload
nn: Last opp

en: here
nn: her

en: Other
nn: Andre

en: Color
nn: Farge

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Random
nn: Vilkårleg

en: JPEG quality
nn: JPEG-kvalitet

en: Full content
nn: Heile innhaldet
