Scribble (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Delete
oc: Suprimir

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: here
oc: aicí

en: Other
oc: Autre

en: Order
oc: Òrdre

en: Random
oc: A l'azard

en: Clear
oc: Escafar

en: Pager position
oc: Posicion de la paginacion

en: Reverse
oc: Inversat

en: JPEG quality
oc: Qualitat JPEG

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Pager
oc: Paginacion

en: Pause on hover
oc: Pause al survol

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
