Scribble (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Delete
fa: حذف

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Other
fa: ساير

en: Color
fa: رنگ

en: Order
fa: سفارش

en: Random
fa: تصادفی

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Fade
fa: محو شدن

en: Reverse
fa: معکوس

en: JPEG quality
fa: کیفیت JPEG

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
