Scribble (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Upload
ps: پورته کول

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Other
ps: نور

en: Color
ps: رنګ

en: Order
ps: اوډون

en: Random
ps: ناټاكلى
