Scribble (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Order
se: Diŋgo
