Scribble (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
