Scribble (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Color
sl: Barva

en: Order
sl: Vrstni red

en: JPEG quality
sl: JPEG kvaliteta
