Scribble (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Color
sq: Ngjyra

en: JPEG quality
sq: Kualiteti JPEG
