Scribd Input Filter (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Link
eu: Esteka

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
