Scribd Input Filter (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Link
fa: پیوند

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Uses
fa: استفاده‌ها
