Scribd Input Filter (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Link
gl: Ligazón

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Embed
gl: Incrustar

en: Uses
gl: Usos
