Scribd Input Filter (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Input filters
it: Filtri di input

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Embed
it: Integra

en: Uses
it: Usa
