Scribd Input Filter (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Link
lt: Nuoroda

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
