Scribd Input Filter (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Link
lv: Saite

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Uses
lv: Lieto
