Scribd Input Filter (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Link
oc: Ligam

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Embed
oc: Integrat

en: Uses
oc: Usatges
