Scribd Input Filter (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Link
ro: Legătură

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Embed
ro: Încorporat

en: Uses
ro: Foloseşte
