Scribd Input Filter (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Link
sv: Länk

en: Input filters
sv: Inmatningsfilter

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Embed
sv: Bädda in

en: Uses
sv: Använder
