Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
