Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Link
ca: Enllaç

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
