Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Link
cs: Odkaz

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
