Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Link
fi: Linkki

en: Input filters
fi: Syöttömuodot

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
