Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
fr: Diaporama

en: Link
fr: Lien

en: Input filters
fr: Filtres de saisie

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Scroll
fr: Défilement
