Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Link
he: קישור

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
