Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Link
hr: Poveznica

en: Input filters
hr: Filteri unosa

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
