Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Input filters
hu: Beviteli szűrők

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
