Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Link
id: Tautan

en: Input filters
id: Saringan input

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
