Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Link
ja: リンク

en: Input filters
ja: 入力フィルター

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
