Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Input filters
nl: Invoerfilters

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
