Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
pt: Diaporama

en: Link
pt: Ligação

en: Input filters
pt: Filtros de Entrada

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
