Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Link
tr: Bağlantı

en: Input filters
tr: İçerik filtreleri

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
