Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Link
uk: Посилання

en: Input filters
uk: Фільтри введення

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Scroll
uk: Прокручувати з сайтом
