Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Link
vi: Liên kết

en: Input filters
vi: Các bộ lọc nhập liệu

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Scroll
vi: Cuộn
