Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Link
pl: Odnośnik

en: Input filters
pl: Formatowanie treści

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Scroll
pl: Przewijanie
