Scribd Input Filter (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ru: Слайд-шоу

en: Link
ru: Ссылка

en: Input filters
ru: Фильтры ввода

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Scroll
ru: Прокрутка
