Scribd Input Filter (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Link
sk: Odkaz

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Embed
sk: Vložiť

en: Uses
sk: Používa
