Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Position
cs: Pozice

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Duration
cs: Trvání

en: Float
cs: Desetinné číslo s plovoucí čárkou

en: pixels
cs: pixelů
