Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Bottom
da: Bund

en: Position
da: Placering

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: Static
da: Statisk

en: Duration
da: Varighed

en: Float
da: Kommatal

en: Distance
da: Afstand

en: Others
da: Andre

en: milliseconds
da: millisekunder

en: Speed
da: Hastighed

en: pixels
da: pixel
