Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Position
et: Asukoht

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Duration
et: Kestus

en: Float
et: Ujukomaarv

en: pixels
et: pikslit
