Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Position
eu: Kokapena

en: Duration
eu: Iraupena

en: slow
eu: poliki

en: fast
eu: azkar

en: Speed
eu: Abiadura

en: pixels
eu: pixel-ak
