Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Position
fa: موقعیت

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: Duration
fa: مدت

en: Float
fa: شناور

en: Speed
fa: سرعت

en: pixels
fa: پیکسل
