Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Static
kn: ಸ್ಥಾಯಿ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Float
kn: ತೇಲಿಸು

en: Others
kn: ಇತರರು

en: milliseconds
kn: ಮಿಲಿಸೆಕೆಂಡುಗಳು

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
