Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Position
lv: Pozīcija

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Static
lv: Statiska

en: Duration
lv: Ilgums

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: pixels
lv: pikseļi
