Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Position
oc: Posicion

en: Static
oc: Estatic

en: Duration
oc: Durada

en: Float
oc: Real amb virgula flotanta

en: Speed
oc: Velocitat

en: pixels
oc: pixèls
