Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Position
ro: Poziţie

en: Duration
ro: Durată

en: Float
ro: Virgulă mobilă

en: pixels
ro: pixeli
