Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Position
sk: Pozícia

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Static
sk: Statický

en: Duration
sk: Trvanie

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Others
sk: Iné

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: pixels
sk: pixelov
