Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Position
uk: Позиція

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Static
uk: Статичне

en: Duration
uk: Тривалість

en: slow
uk: повільно

en: fast
uk: швидко

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Distance
uk: Відстань

en: Others
uk: Інші

en: milliseconds
uk: мілісекунди

en: Speed
uk: Швидкість

en: pixels
uk: пікселів

en: extra
uk: додаткові
